Minust

Tere, minu nimi on Gätlin Addo. Olen ettevõtja, õpetaja ja rahaasjade entusiast.

Üksikvanemana sattusin silmitsi rahaliste raskustega ja minust sai võlgnik. Olin sunnitud tegema olulisi muudatusi oma elus, et selle väljakutsega toime tulla. See periood õpetas mulle hindama elu väikeseid rõõme ja väärtustama püsivust ning enesekindlust ka kõige raskematel hetkedel.

Olles seadnud endale eesmärgi lahendada oma rahalised probleemid ja luua parem tulevik endale ja oma perele, võtsin ette teekonna finantsilise hariduse omandamise ja isikliku arengu suunas. Näiteks omandasin bakalaureusekraadi Aasia uuringute erialal ning oskan hiina keelt.

Olen õppinud palju finantsplaneerimisest, eelarvestamisest ja ressursside optimaalsest kasutamisest. Läbisin liskas võlanõustaja koolituse 2022 aastal, et saaksin oma kogemuse juures anda ka professionaalset nõustamis.

Olen tänulik kõikidele inimestele, kes on mind sellel teekonnal toetanud, olgu sõbrad, perekond või professionaalsed nõustajad. Nende tugi on olnud hindamatu väärtusega minu elus ning aidanud mul ületada ka kõige raskemaid takistusi.

Täna võin uhkusega öelda, et olen suutnud ületada oma rahalised raskused ja luua stabiilsema tuleviku nii endale kui ka oma perele. Olen valmis jagama oma kogemusi ja teadmisi, et aidata ka teisi, kes võivad olla sarnases olukorras ning innustada neid uskuma endasse ja oma võimekusse luua positiivseid muutusi oma elus. 

Tänan, et võtsid aega minu lugu lugeda. Loodan, et minu kogemused inspireerivad sind ja aitavad sul leida jõudu ja motivatsiooni omaenda teekonnal.

Sotsiaalhoolekane seaduse § 45. järgi võib võlanõustamist osutada isik, kellel on riiklikult tunnustatud kõrgharidus ja läbitud võlanõustaja täienduskoolitus.